Téma: Fórum

Re:Re:Angliából van valaki, aki elkezdte a diétát? Mit hogyan talál meg a boltokban?

Judit | 2015.01.12

Reggelire a legegyszerűbb (mert előre meg tudod csinálni) a desszertek között található zabkorpás túrólepény vagy a ropogós zabkorpa keksz. Ezeket a recepteket variálhatod úgy is, hogy sós vagy édes legyen, tehetsz bele sajtot, túrót, fűszereket. Ha épp nincs készen ilyen süti, akkor nagyon gyorsan elkészül a szintén a desszertek között található zabkása (ezt is lehet sósan). Vagy lehet amerikai palacsinta-szerű ételt készíteni tojás, zabkorpa, natúr joghurt felhasználásával, csak az arányokon múlik, hogy palacsinta lesz-e, vagy keksz. ;) (A napi 1,5/2/3 evőkanál zabkorpa fogyasztására figyeljetek, ne legyen kevesebb, de lehetőleg több se!)

Re:Angliából van valaki, aki elkezdte a diétát? Mit hogyan talál meg a boltokban?

Judit | 2015.01.12

A Dukan diéta hivatalos honlapja angolul és franciául van, ott megtalálsz mindent.
https://www.dukandiet.co.uk/

Re:Kérdés

Margó | 2014.10.22

Szevasztok, új vagyok köztetek, még azt sem tudom, egyáltalán most ez a bejegyzés eljut-e Marikához, vagy hogyan lehet közétek tartozni. Mindenesetre most azért ide írom a válaszom:

Karfiol-rizs-köret:
A rózsákra szedett karfiolt apró, kb. rizs-szem méretre darabolom. Olajjal kikent serpenyőben apróra vágott/reszelt vöröshagymát dinsztelek, majd bele az apróra vágott karfiolt + apróra vágott petrezselymet. Só-bors (ki mit akar), pici vízzel (húslével) födő alatt puhára párolni, és a végén visszasütni zsírjára.

Ezt tavaly télen találtam ki, amikor a rengeteg túlnyílott karfiolt szinte ingyen árulták!

Re:Re:Kérdés

Admin | 2014.11.11

Szia Margó!

Örülök, hogy csatlakoztál. :-) Köszönöm a receptet. Ha nincs ellenedre, és tudsz egyszer képet küldeni róla, szívesen feltöltöm. :-)

Szép napot!
Gerda

Dukan

Eka | 2014.08.22

Klasszak a receptek én 20kg ot fogytam ezzel a módszerrel csak már nem volt receptötletem na ITTTT van!!! köszönöm mindenkinek sok sikert

Re:Dukan

Dukanfogyizó | 2014.08.29

Sziasztok én most találtam ezt az oldalt hétfőtől csinálom a dukál diétát még az I.szakaszt csinálom jók ezek a receptek amit itt találok. Gyorsan elkészíthető és mindenkinek érthető.

Re:Re:Dukan

Dukanfogyizó | 2014.08.29

Már kacsingatók a II.szakasz felé nagyon jó ötletek vannak itt.

Re:Dukan

Admin | 2014.11.11

Szia Eka!

Örülök, hogy tetszik. :-) Neked mennyi idő alatt ment le a 20 kg? Mennyi volt az álomsúly?
Hosszas kihagyás után én most kezdem újra...Sajnos az első körben nem voltam elég kitartó. Kíváncsi lennék a Te tapasztalataidra... :-)

Szép estét!
Gerda

I szakasz

Csilla | 2014.07.08

Nagyon jó az oldal, kipróbálom az összes receptet!!! :)

Re:I szakasz

Admin | 2014.07.27

Szia Csilla!

Örülök, hogy tetszik. :-) Sok sikert és kitartást a diétához, remélem hasznodra válnak az összegyűjtött receptek.

Gerda

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Új hozzászólás hozzáadása