Téma: Fórum

Re:kérdés

Brigi | 2015.01.04

Szia Bea! A tiéd az utolsó bejegyzés még decemberben, úgy látom nincs itt valami nagy élet. :( Érdeklődnék,hogy hogy állsz a diétával mennyit haladtál? Köszi a választ. :) Én most kezdem és kíváncsi vagyok mások eredményeire. :)

Kakaó

Orsi | 2014.11.30

Sziasztok!
Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy a natúr kakaóport lehet használni ízesítésére? Interneten találtam olyan oldalt ahol használják dukános receptben, de a könyvben nem találtam róla semmit...
Előre is köszönöm a segítséget! :-)

Kérdés

Marika | 2014.09.26

Most kezdtem a diétát. Érdeklődnék, hogy mit esztek köretnek. Nagyon jók a receptek, könnyen elkészíthetők, de pl. a tojáspörköltet vagy a sült csirkemájat milyen körettel eszitek? Vagy csak úgy köret nélkül?

Re:Kérdés

Dukanfogyizó | 2014.09.28

Szia
Én nem ettem köretet semmihez nem is kívántam.
A dukánt augusztus 25.-én kezdtem A II. szakaszban járok eddig 11 kg adtam le. a II. szakaszban heti -1 kg.
Az egyik nap fehérje a másodiknak zöldség+fehérje, én általában salátákat eszem. én csináltam pulykadaralékből gombócot és azt tettem a lecsóba+1 tojás
vagy grillezte zöldséget.

Re:Re:Kérdés

Bea | 2014.12.09

Szia. Tudom nem ismerjük egymást de nagyon szép eredmény értél el amihez itt szeretnék neked gratulálni :) Nagyon megköszönném ha néha kaphatnék tőled egy-két instrukciót a diétával kapcsolatban. Én heti három alkalommal tornázom is, most kezdek bele a kocogásba. Sokat biciglizem és szeretek mozogni. Tavaly még 68 kg voltam most sajnos rajtam van 10 kg plusz. Ezt szeretném leadni a komfort érzet miatt. Köszönöm előre is a segítségedet.

Re:Kérdés

Dukanfogyizó | 2014.09.28

Sok sikert a diétához, nem leszel éhes én reggel a joghurtomban eszem a zabkorpát így el vagyok délig délben tükörtojás vagy főtt virsli mert dolgozom és nincs sok időm enni, vacsira 1 joghurt vagy 10 dkg párizsi/pulyka/ és sok sok ásványvíz most már jön a teázási szezon.
nem sétálok és nem is tornázok.
Ha van kedved irj

Re:Re:Kérdés

Marika | 2014.09.29

Köszönöm a segítséget. Eddig én sem kívántam a köretet, csak a kíváncsiságom vezérelt. Még egy kérdés: a zabpehely nem helyettesíti a zabkorpát?

Re:Re:Re:Kérdés

Dukanfogyizó | 2014.09.29

Ha ledarálod kávédarálón. Én úgy olvastam.
A mai menüm reggel zabkorpa+joghurt délben főtt tojás vacsi gombás húsi
Holnap reggeli ugyan az. Ebéd főtt virsli salátával a vacsit még nem tudom, Nézegettem a csirke májat.
Jó fogyást neked

Angliából van valaki, aki elkezdte a diétát? Mit hogyan talál meg a boltokban?

Aniko | 2014.10.20



Angliából van valaki, aki elkezdte a diétát?
Mit milyen néven és hol találsz meg?
Én most kezdeném.
Ha van valaki, kérem írjon :)

Re:Angliából van valaki, aki elkezdte a diétát? Mit hogyan talál meg a boltokban?

Aniko | 2014.10.20

Esetleg vannak reggelis receptjeid is?

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Új hozzászólás hozzáadása