Téma: Fórum

Re:Utolso 5 kg

Flauto | 2016.02.23

Szerintem fantasztikus, hogy sikerült leadnod 30 kg-t. Talán meg kellene állnod egy kicsit, és a megtartó szakaszt csinálni, pontosan 30 hétig! Egy kicsit fellélegezhet a szervezeted, és azután - ha még tovább szeretnél fogyni, akkor kezd újra. A türelmetlenség a legnagyobb ellenségünk :-)

Még mindig bírom!

Ildikó | 2015.12.06

Holnap lesz 4 hete, hogy elkezdtem, 6 kg-nál tartok!!!!! Egyáltalán nem éheztem és már azért sem, mert sokkal kevesebb mennyiségű ételre van szükségem. Még 8-10 kg. a cél. Nem aggódom a karácsony miatt, mert az elmúlt 1 hónapban is megengedtem magamnak egy kis bűnözést. :-)

Re:Még mindig bírom!

Petra | 2016.01.04

szia Ildikó
Szeretném megkérdezni hogy haladsz , birod még? mennek le a kilók?
én ma kezdtem a változtatást az elmúlt egy év kimaradt és nem figyeltem oda és egészségügyi bajaim is voltak és a heti négy öt edzés szinte nullára redukálodott ez plussz 12 kgt jelentett utoljára 16 éve voltam ennyi ugyhogy most ezzel kezdek vissza állni remélem sikerülni fog!

Még bírom!

Ildikó | 2015.11.13

Sziasztok! Ma tartok az 5. napnál, holnaptól már jöhetnek a zöldségek is! Bevallom, alig várom! -2 kg-nál tartok most. Ami pedig pozitív számomra, hogy az 5 nap alatt nem éheztem. Jó, persze hiányzott nagyon a kenyér, a tészta és a csoki, de kibírható volt. Én azért a hatékony fogyás miatt elkezdtem szedni a Shredex zsírégető tablettát, mellé pedig az Omega3-at. Nagyon bizakodó és kitartó vagyok most! :-) 70 kg-ról 55 kg. a cél. Menni fog!

Együtt könnyebb

Admin | 2015.10.21

Sziasztok! Hétfõn kezdem. Cél: -20 kg. Ki szeretne csatlakozni? :-)

Re:Együtt könnyebb

Ildikó | 2015.11.10

Szia! Én hétfőn kezdtem, nagyon elszánt vagyok. -15 kg. a cél. Te hol tartasz? Mennyit fogytál?

Dukán d. kezdés

lenmari | 2015.09.25

Sziasztok!
Én hétfőtől szeretném kezdeni a Dukán diétát.szeretném kérdezni, hogy a felvágottakat , pulyka, baromfi,nem szabad fogyasztani ? Zabkorpát reggel kell fogyasztani? Most olvasgatom az internten a tudnivalókat.

Re::-)

Márti | 2015.08.26

Feladtam ma este, nem bírtam tovább, úgy éreztem kicsúszik a lábam alól a talaj, pedig betartottam mindent, ettem multivitamint is de olyan gyengének éreztem magam hogy azt hittem összeesemm kétgyermekes anyukaként ezt nem engedhetem meg magamnak!Mindenkinek kívánok sok kitartást!De én keresek valami könyebben betartható dolgot, megpróbálok egészségesebben enni, de nekem ez alatt a diéta alatt állandó éhség érzetem volt, nem tudom hogy lehet ezt kibírni :-(

15 kg fogyás

Márti | 2015.08.26

Hétfőn kezdtem, eddig szigorúan tartottam, remélem bírni fogom. Nagyon ínyenc vagyok, úgy hogy nekem nagyon egyhangúnak tűnik és állandóan éhes vagyok :-(Szerintem már attól is fogynia kell az embernek, hogy nem eszik szénhidrátot....szoritsatok, hogy bírjam, muszáj....Tényleg bármennyi mennyiséget lehet enni a megjelölt dolgokból??Olvastam egy másik fórumon hogy a zéró cola is belefér, hiszen kalóriamentes??

25 kg fogyás

melior | 2015.08.14

Sziasztok!
Holnap kezdeném a kúrát, most mindent elolvastam róla. Van köztetek valaki, aki 10-20-ot fogyott? Üdv.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Új hozzászólás hozzáadása